Monitoring potrubia Piešťany

Monitoring potrubia Piešťany

Monitoring potrubia Piešťany - Kontrola odpadu kamerou
Monitoring potrubia Piešťany – Kontrola odpadu kamerou

Monitoring potrubia je neoceniteľná technológia, ktorá efektívne a rýchlo zistí každý problém v kanalizácii. Monitoringom odhalíme presné miesto poruchy a tým pádom Vám ušetríme náklady na výkopové a ostatné práce.

Monitoring potrubia Piešťany
Monitoring odpadového potrubia poskytujeme v celom okrese Piešťany. Piešťany, Vrbové, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé

Monitoring potrubia Piešťany a okolie:

Monitoring odpadového potrubia poskytujeme v celom okrese Piešťany.

Piešťany, Vrbové, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé
Monitoring potrubia - kamerové skúšky

Monitoring potrubia je úžasná technológia, ktorá vie ušetriť tisícky eur

Aby sme našim zákazníkom vedeli poskytovať komplexné služby, tak okrem čistenia a prepchávania odpadov a kanalizácie, ponúkame aj monitoring potrubia kanalizácie. Táto technológia na kontrolu odpadu kamerou je úžasná v tom, že pomocou inšpekčných kamier vieme zistiť každý problém v potrubí. Krtkovanie s kamerou modernou technikou.

Kamerové skúšky potrubia odhalia možné problémy

Upchávky, blato, zlomené rúrky, trhliny, prerastené korene stromov – keď Vaša kanalizácia nefunguje správne – neviete presne identifikovať, čo sa deje pod povrchom. Aby sme zistili, čo spôsobuje jej upchatie, prevalenie alebo iné poškodenie – pomôže monitoring potrubia s odborným technikom. Nechajte Zverte kamerovú kontrolu potrubí do rúk profesionálom.

Monitoring potrubia kanalizácie

Ako prebieha monitorovanie potrubia kanalizácie inšpekčnou kamerou

Odhalíme každý problém v potrubí
Odhalíme každý problém v potrubí

Kontrola potrubia inšpekčnou kamerou zahŕňa kombináciu technológií na maximálnej úrovni v kombinácii s odbornou manipuláciou. Monitorovacie zariadenie disponuje vysokým rozlíšením a flexibilným optickým káblom, ktorý sa dostane tam, kde je to potrebné zistiť problém. Pracujeme s kamerou, ktorá prechádza cez potrubia, prípojky alebo šachty, aby preskúmala celý kanalizačný systém a hľadala známky poškodenia. Video sa okamžite zobrazí na obrazovke, čo umožňuje analýzu v reálnom čase a okamžitú diagnostiku problému.

S informáciami, ktoré získame monitoringom potrubia, môžeme lokalizovať problémy s kanalizáciou s úplnou presnosťou. Dlhoročné skúsenosti nám pomôžu odhaliť potenciálne zdroje únikov alebo blokády. Kontrola odpadu kamerou nám zase prináša ďalšie podrobnosti na potvrdenie našej prognózy a zabezpečenie úplného a presného pochopenia problému. Neexistuje žiadne nebezpečenstvo nesprávnych diagnóz, takže môžete si byť istí, že na prvýkrát vyriešime problém s kanalizáciou.

Užívateľov rodinných domov, bytov, bytovky, bytové spoločenstvá, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, hotely, bary, penzióny, privátne ubytovania, záhradníctva, nemocnice, ubytovne, školy, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, športové zariadenia, kaderníctva, obce, mestá, samosprávy, štátne inštitúcie a pod.

Monitoring odpadového potrubia poskytujeme pre :

Užívateľov rodinných domov, bytov, bytovky, bytové spoločenstvá, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, hotely, bary, penzióny, privátne ubytovania, záhradníctva, nemocnice, ubytovne, školy, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, športové zariadenia, kaderníctva, obce, mestá, samosprávy, štátne inštitúcie a pod.
Cena pre zákazníka sa skladá z poplatku za výjazd a ceny za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál. Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

Aká je cena za krtkovanie - prepchávanie odpadov ?

Cena pre zákazníka sa skladá z poplatku za výjazd a ceny za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál.
Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

Nenavyšujeme cenu o zbytočné poplatky!

platba-kartou-agkservis

Platba pohodlne kartou

U nás môžete zaplatiť pohodlne aj kartou. Aj v dnešnej mimoriadnej situácii je lepšie platiť bezhotovostne

Monitoring odpadových potrubí – kontrolu odpadu kamerou poskytujeme v Piešťanoch a okolí

Banka, Bašovce‎, Borovce‎, Dolný Lopašov‎, Drahovce‎,  Dubovany‎, Ducové‎, 
Hubina‎, Chtelnica‎, Kočín-Lančár‎, Krakovany, Moravany nad Váhom‎, Nižná, Ostrov, Pečeňady‎, Prašník‎, Rakovice (okres Piešťany)‎, Ratnovce‎, 
Sokolovce‎, Šípkové‎, Šterusy‎, Trebatice‎, Veľké Kostoľany‎, Veľké Orvište, Veselé (okres Piešťany)‎

krtkovanie trencin

Monitoring potrubia Piešťany – (Často kladené otázky)

Inšpekčná kamera do potrubia - MAXI

Ako pracujeme pri prepchávaní odpadov (galéria)

Recenzie našich spokojných zákazníkov

Recenzie našich spokojných zákazníkov

Elena Škorcová
Elena Škorcová
2022-03-22
Maximálne som spokojná s profesionálnym a ústretovým prístupom. Urgentne pán prišiel a s maximálnym nasadením mi vyriešil moju havarijnu situáciu. ODPORÚČAM :)
Miňo Fraňo
Miňo Fraňo
2022-03-07
Absolútna spokojnosť
Miriama Lipovská
Miriama Lipovská
2022-02-21
Tento pán nás doslova zachránil. Prišiel rýchlo a z totálne upchateho potrubia, s ktorým si pred ním iný nevedel dať rady, nám spravil potrubie ako nové. Samozrejmosťou bola kontrola kamerou a cenné rady, ako sa niečomu podobnému vyhnúť do budúcnosti. Oceňujem veľkú profesionalitu!
Ivan Zuzula
Ivan Zuzula
2022-01-25
Jednoznačne môžem odporučiť, profesionalita, ochota, rýchlosť a hlavne p. Kumpan chce aby bol zákazník maximálne spokojný.
Juraj Ševčík
Juraj Ševčík
2022-01-25
Vynikajúci prístup, okamžitá reakcia, vysoká odbornosť, priaznivá cena, platba platobným terminálom. Vrele odporúčam. Juraj z Jacoviec
Matej Pucek
Matej Pucek
2022-01-21
Rýchla komunikácia, po príchode rovno do práce, dosiahnutý želaný výsledok na rozdiel od dvoch predchádzajúcich firiem. Spokojnosť.
Danka Púpavová
Danka Púpavová
2021-11-06
Vsobotu predpoludním nahlásená porucha-upchaté potrubie v kuchyni.O 13.hodine všetko vyriešené k našej spokojnosti.Rýchly,ústretový,odborný,profesionálny prístup v čase núdze.Určite odporúčame.Ďakujeme.Spokojná rodinka z Prievidze.
Lubos Fodora
Lubos Fodora
2021-11-02
Super pomoc v čase núdze. Profesionálny prístup a kvalitná robota. Isto odporúčam.
luckatabka
luckatabka
2021-10-27
Vysoko profesionálny prístup, rýchle riešenie problému. Určite odporúčam. Pán má veľmi ústretové jednanie, poskytol veľa rád ako predchádzať problémom. Veľmi ďakujem za pomoc, neváhajte kontaktovať. Lucia