Monitoring potrubia Piešťany - Kontrola odpadu kamerou

Monitoring potrubia Piešťany a okolie – špičková technika – dobrá cena.

Kontrola odpadu kamerou je technika na nezaplatenie. Monitoringom odhalíme presné miesto poruchy a tým pádom Vám ušetríme náklady na výkopové a ostatné práce. Kamerovanie potrubia so záznamom.

Monitoring potrubia Piešťany a okolie:

Monitoring  odpadového potrubia poskytujeme v celom okrese Piešťany.

 • Piešťany, Vrbové, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé
Monitoring potrubia Piešťany - Kontrola odpadu kamerou za dobrú cenu

Monitoring potrubia je úžasná technológia, ktorá vie ušetriť tisícky € ...

Aby sme našim zákazníkom vedeli poskytovať komplexné služby, tak okrem čístenia a prepchávania odpadov a kanalizácie, ponúkame aj monitoring potrubia kanalizácie. Táto technológia na kontrolu odpadu kamerou je úžasná  v tom, že pomocou inšpekčných kamier vieme zistiť každý problém v potrubí. Krtkovanie s kamerou modernou technikou.

Kamerové skúšky potrubia odhalia možné problémy

Upchávky, blato, zlomené rúrky, trhliny, prerastené korene stromov – keď Vaša kanalizácia nefunguje správne – neviete presne identifikovať, čo sa deje pod povrchom. Aby sme zistili, čo spôsobuje jej upchatie, prevalenie alebo iné poškodenie – pomôže monitoring potrubia s odborným technikom. Nechajte Zverte kamerovú kontrolu potrubí do rúk profesionálom.

Ako prebieha monitorovanie potrubia kanalizácie inšpekčnou kamerou

Kontrola potrubia inšpekčnou kamerou zahŕňa kombináciu technológií na maximálnej úrovni v kombinácii s odbornou manipuláciou. Monitorovacie zariadenie disponuje vysokým rozlíšením a flexibilným optickým káblom, ktorý sa dostane tam, kde je to potrebné zistiť problém. Pracujeme s kamerou, ktorá prechádza cez potrubia, prípojky alebo šachty, aby preskúmala celý kanalizačný systém a hľadala známky poškodenia. Video sa okamžite zobrazí na obrazovke, čo umožňuje analýzu v reálnom čase a okamžitú diagnostiku problému.

S informáciami, ktoré získame monitoringom potrubia, môžeme lokalizovať problémy s kanalizáciou s úplnou presnosťou. Dlhoročné skúsenosti nám pomôžu odhaliť potenciálne zdroje únikov alebo blokády. Kontrola odpadu kamerou nám zase prináša ďalšie podrobnosti na potvrdenie našej prognózy a zabezpečenie úplného a presného pochopenia problému. Neexistuje žiadne nebezpečenstvo nesprávnych diagnóz, takže môžete si byť istí, že na prvýkrát vyriešime problém s kanalizáciou.

 • Monitorovanie potrubia 24 hodín denne.

Monitoring odpadového potrubia v Piešťanoch poskytujeme pre :

Užívateľov rodinných domov, bytov, bytovky, bytové spoločenstvá, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, hotely, bary, penzióny, privátne ubytovania, záhradníctva, nemocnice, ubytovne, školy, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, športové zariadenia, kaderníctva, obce, mestá, samosprávy, štátne inštitúcie a pod.

Monitoring potrubia Piešťany - cena

 • Cena za monitoring potrubia kanalizácie sa nedá presne vyčísliť, nakoľko každé potrubie je iné a cenu ovplyvňuje celý rad aspektov.
 • Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

Nenavyšujeme cenu o zbytočné poplatky!

Platba pohodlne kartou

U nás môžete zaplatiť pohodlne aj kartou. Aj v dnešnej mimoriadnej situácii je lepšie platiť bezhotovostne

Monitoring potrubia Piešťany - (Často kladené otázky)

Na čo slúži monitoring odpadového potrubia?

Monitoring potrubia sa často využíva na zistenie rôznych problémov v kanalizácii. Napríklad ak po profesionálnom prepchávaní odpadov stále nie je dobrý odtok, „pozrieme“ do potrubia špeciálnou inšpekčnou kamerou.

Monitoring kanalizačného potrubia sa využíva aj pri:

 • Ak zateká dažďová alebo splašková voda do objektu
 • Zistenie trasy potrubia
 • Vyhľadanie rôznych kolien potrubia, revíznych šácht
 • Zistenie potencionálnych poškodení, deformácií, trhlín a podobne
 • Zisťovanie spádu
 • Kontrola potrubí po opravách
 • Opakované upchávanie kanalizácie
 • Zisťovanie prepadnutého terénu na trase
Poskytujete z monitoringu záznam?

Samozrejme. V prípade potreby poskytujeme aj záznam z inšpekčnej kamery na SD karte.

Kde poskytujeme monitoring potrubia?

Monitoring potrubia poskytujeme v celých Piešťanoch a okolí:

Piešťany, Vrbové, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé

You are here: