Krtkovanie Prievidza - ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície

Sme┬á overen├í firma na krtkovanie ÔÇô profesion├ílne ─Źistenie (prepch├ívanie) upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície v Prievidzi za v├Żhodn├ę ceny. Na ─Źistenie potrubia poskytujeme z├íruku.

Prepchávanie odpadov

Krtkovanie - ─Źistenie a prepch├ívanie upchat├Żch odpadov a potrubia kanaliz├ície profesion├ílnou technikou za v├Żhodn├ę ceny. Okres Prievidza a okolie.

Monitoring potrubia

Kamerov├í kontrola odpadu ┼ípi─Źkov├Żmi in┼ípek─Źn├Żmi kamerami. Kamerov├ę sk├║┼íky potrubia odhalia ka┼żd├Ż probl├ęm.

Trasovanie potrubia

Trasovanie a lokaliz├ícia potrubia zist├ş kde je presne ulo┼żen├ę a vyhnete sa zbyto─Źn├Żm n├íkladom. Zmapujeme ulo┼żenie kanaliz├ície

Profesion├ílne ─Źistenie a krtkovanie odpadov od n├ís je t├í najlep┼íia vo─żba

Pon├║kame r├Żchly z├ísah, rie┼íenie probl├ęmov a poradenstvo. Na┼íi zamestnanci pr├ícu vykon├ívaj├║ s maxim├ílnym nasaden├şm a priate─żsk├Żm vystupovan├şm k spokojnosti z├íkazn├şka. M├íme bohat├ę dlhoro─Źn├ę sk├║senosti s krtkovan├şm odpadu. Cenu za ─Źistenie upchat├Żch odpadov dopredu dohodneme so z├íkazn├şkom a je prisp├┤soben├í mno┼żstvu odvedenej pr├íce. Profesion├ílne krtkovanie zverte do r├║k iba profesion├ílom !

 • Disponujeme modernou technikou ─Źi u┼ż na krtkovanie alebo monitoring a lokaliz├íciu kanaliz├ície.
 • Kvalitu n├í┼ího ─Źistenia dokazuj├║ aj re├ílne recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov.
 • Lacn├ę & kvalitn├ę ─Źistenie odpadov so zaru─Źen├Żm v├Żsledkom.
 • Krtkujeme v celom okrese Prievidza a okol├ş.

Informácie k mimoriadnej situácii s COVID 19

Pracujeme v norm├ílnom re┼żime aj v dne┼ínej mimoriadnej situ├ícii. Aby ste nemali obavy o svoje zdravie – samozrejmos┼ąou pre n├ís je dodr┼żiavanie pr├şsnych hygienick├Żch opatren├ş.

Vyrie┼íime v┼íetky mo┼żn├ę probl├ęmy s upchat├Żm odtokom a potrub├şm

Krtkovanie - ─Źistenieee upchat├ęho drezu

Upchat├Ż odtok kuchynsk├ęho drezu

Upchaty drez odstav├ş nielen cel├║ kuchy┼łu, ale aj dom├ícnos┼ą - profesion├ílne krtkovanie - ─Źistenie drezov profesion├ílnou technikou.

Krtkovanie - ─Źistenieee upchat├ęho um├Żvadla

Upchat├ę odtokov├ę potrubie um├Żvadla

Upchat├ę um├Żvadlo n├ím znemo┼żn├ş z├íkladn├║ hygienu. Krtkovan├şm a prepchat├şm odpadov├ęho potrubia bude plne funkn─Źn├ę

Krtkovanie - ─Źistenieee upchat├ęho WC - z├íchoda - toalety

Upchat├ę WC - z├íchod - toaleta

Ak V├ím zostane st├í┼ą voda v toalete - je to sign├íl upchat├ęho WC. Profesion├ílnym prekrtkovan├şm dokonale uvo─żn├şme jeho prietok.

Krtkovanie - ─Źistenieee upchat├ęho piso├írov v re┼ítaur├íciach a priemyseln├Żch objektovch

Upchat├ę odpadov├ęho potrubia piso├íra

Piso├íre preva┼żne ─Źist├şme v re┼ítaur├íciach a komer─Źn├Żch priestoroch. Tu je ─Źasto pou┼ż├şvan├ę aj krtkovanie fr├ęzovan├şm od tvrd├Żch usaden├şn.

Krtkovanie - ─Źistenieee odtoku upchatej vane

Upchat├ę odtokov├ę potrubie vane

Upchat├í va┼ła nepredstavuje v dom├ícnosti a┼ż tak├Ż z├íva┼żn├Ż probl├ęm. Profesion├ílne ─Źistenie potrubia uvedie va┼łu do norm├ílu.

Prepch├ívanie odtoku upchat├ęho sprchov├ęho k├║ra

Upchat├Ż odpad sprchov├ęho k├║ta

Vlasy, zvy┼íky mydla a pod. zvykn├║ ─Źasom upcha┼ą odtok sprchov├ęho k├║ta. Krtkovanie a ─Źistenie uvedie V├í┼í "sprch├í─Ź" do 100% prev├ídzky.

Prepch├ívanie upchat├ęho odtoku pra─Źky

Upchat├Ż odpad automatickej pra─Źky

Ak pr├í─Źka nevyp├║┼í┼ąa vodu m├┤┼że by┼ą pokazen├í, alebo je upchat├Ż odpad. Krtkovan├şm dokonale odstr├ínime ka┼żd├║ upch├ívku.

Prepch├ívanie upchat├ęho odtoku um├Żva─Źky riadu

Upchat├Ż odtok um├Żva─Źky riadu

Ak V├ím nevyp├║┼í┼ąa um├Żva─Źka riadu vodu do odpadu, je zrejme upchat├Ż odtok. Krtkovan├şm uvo─żn├şme odtok tak, aby fungovala spr├ívne.

Krtkovanie upchat├Żch odpadov a kanaliza─Źn├Żch potrub├ş v Prievidzi

Bojnice, Bystri─Źany, ─îavoj, ─îere┼łany, Chrenovec – Brusno, Chvojnica, Cige─ż, Diviacka Nov├í Ves, Diviaky nad Nitricou, Dl┼ż├şn, Doln├ę Vestenice, Handlov├í, Horn├í Ves, Horn├ę Vestenice, Jalovec, Kamenec pod Vt├í─Źnikom, Kanianka, K─ża─Źno, Kocurany, Ko┼í, Kostoln├í Ves, Lazany, Lehota pod Vt├í─Źnikom, Lie┼í┼ąany, Lipn├şk, Mal├í ─îausa, Malinov├í, Nedo┼żery – Brezany, Nevidzany, Nitrianske Pravno, Nitrianske Rudno, Nitrianske Su─Źany, Nitrica, Nov├íky, Opatovce nad Nitrou, Oslany, Podhradie, Poluvsie, Poruba, Pravenec, Prievidza, Radobica, R├ízto─Źno, Rudnianska Lehota, Sebedra┼żie, Se─Ź, ┼á├║tovce, Teme┼í, Tu┼żina, Valask├í Bel├í, Ve─żk├í ─îausa, Zemianske Kosto─żany

Elektromechanick├ę krtkovanie upchat├ęho odtokov├ęho potrubia

Elektromechanick├ę krtkovanie odpadu - prepch├ívanie odtokov├ęho potrubia

Pre mechanick├ę ─Źistenie odpadov – krtkovanie pou┼ż├şvame ┼ípir├ílu poh├í┼łan├║ motorom, ktor├í odstr├íni ka┼żd├Ż n├ínos a ne─Źistoty v upchatom odpadovom potrub├ş s priemerom od DN 32 a┼ż DN 125, s 90 stup┼łov├Żmi kolenami. Krtkovanie ┼ípir├ílou je ide├ílne pre ─Źistenie men┼í├şch priemerov

Elektromechanick├ę ─Źistenie kanaliz├ície sa pou┼ż├şva najm├Ą na ─Źistenie odtokov├ęho potrubia v interi├ęri bytov├Żch a rodinn├Żch domov, kde je riziko, ┼że sa vyplavia spla┼íky v pr├şpade hydro─Źistenia.

Na krtkovanie odtoku ┼ípir├ílou disponujeme v├Żkonn├Żmi zariadeniami:

Pr├şstroje na elektromechanick├ę krtkovanie:

 • RIDGID K-45
 • RIDGID K-60

─îistenie kanaliz├ície vysok├Żm tlakom - hydro─Źistenie

 • Vysokotlakov├ę krtkovanie – ─Źistenie kanaliz├ície

─îistenie kanaliz├íci├ş vysok├Żm tlakom patr├ş medzi najefekt├şvnej┼í├ş sp├┤sob ├║dr┼żby kanaliz├ície.

Vysokotlakov├í tryska nielen┼że prer├í┼ża ne─Źistoty v potrub├ş, ale z├írove┼ł ─Źist├ş steny potrubia od mastnoty a usaden├şn a t├Żm prispieva k bezprobl├ęmov├ęmu chodu kanaliz├ície a predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą.

Na vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície pou┼ż├şvame najmodernej┼íiu techniku RIONDED URBANJET s tlakom 200 barov a prietokom 60L/min. V├Żsok├Ż v├Żkon tejto ─Źisti─Źky zaru─Ź├ş dokonal├ę vy─Źistenia ka┼żd├ęho kanaliza─Źn├ęho potrubia. Ak je potrubie pravidelne udr┼żiavan├ę, v├Żrazne mu t├Żm predl┼żujete ┼żivotnos┼ą.

Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície - hydro─Źistenie

Prekrtkujeme - pre─Źist├şme - prepch├íme :

Domov├ę pr├şpojky kanaliz├ície, bytov├ę stupa─Źky, v├Żlevky, um├Żvadl├í, WC, piso├íre, kuchynsk├Ż drez, va┼łu, sprchov├Ż k├║t, guli─Źky, kanaliza─Źn├ę vpuste, rev├şzne ┼íachty, pre─Źkov├ę sif├│ny, odtokov├ę pr├şpojky, le┼żat├ę ale aj zvisl├ę kanaliza─Źn├ę potrubia, da┼ż─Ćov├ę zvody a in├ę.

Krtovanie a v┼íetky na┼íe slu┼żby v Prievidzi poskytujeme pre:

U┼ż├şvate─żov rodinn├Żch domov, bytov, bytovky, bytov├ę spolo─Źenstv├í, n├íkupn├ę centr├í, logistick├ę parky, re┼ítaur├ície, hotely, bary, penzi├│ny, priv├ítne ubytovania, z├íhradn├şctva, nemocnice, ubytovne, ┼íkoly, priemyseln├ę objekty, zariadenia pre seniorov, ┼íportov├ę zariadenia, kadern├şctva, obce, mest├í, samospr├ívy, ┼ít├ítne in┼ítit├║cie a pod.

In┼ítalat├ęrske pr├íce v Prievidzi

Okrem krtkovania pon├║kame komplexn├ę in┼ítalat├ęrske pr├íce v Prievidzi a okol├ş. Oprav├şme, vymen├şme: WC – v├Żmena n├ídr┼żky, splachova─Źov, Geberitov, nap├║┼í┼ąac├şch mechanizmov. Bat├ęrie – mont├í┼ż, oprava, v├Żmena sif├│nov, v├Żmena ventilov, v├Żmena pr├şvodn├Żch had├şc

Nap├íjanie spotrebi─Źov na vodu a odpad.┬á

 

Aká je cena za krtkovanie - prepchávanie odpadov ?

 • Cena pre z├íkazn├şka sa sklad├í z poplatku za v├Żjazd a ceny za vykonan├║ pr├ícu + v pr├şpade potreby ceny za materi├íl.
 • Ceny sa ur─Źuj├║ na mieste, po obhliadke a po dohode so z├íkazn├şkom.

   

Nenavy┼íujeme cenu o zbyto─Źn├ę poplatky!

Platba kartou za krtkovanie
Platba pohodlne kartou

U n├ís m├┤┼żete zaplati┼ą pohodlne aj kartou. Aj v dne┼ínej mimoriadnej situ├ícii je lep┼íie plati┼ą bezhotovostne

Recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov

Krtkovanie Prievidza - ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície

─îistenie - prepch├ívanie upchat├Żch odpadov a kanaliz├íci├ş profesion├ílnou technikou | Pracujeme NONSTOP 365 dn├ş v roku. | Okres Prievidza a okolie
Záruka

FAQ - Krtkovanie odpadov - Prievidza ( ─îasto kladen├ę ot├ízky )

─îo je to krtkovanie?

Krtkovanie je v sloven─Źine slangov├ę pomenovanie pre profesion├ílne ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├íci├ş.

V niektor├Żch kon─Ź├şn├ích sa naz├Żva aj prepch├ívanie odpadov alebo preb├şjanie odpadov.

Kde poskytujeme krtkovanie?

Krtkovanie – ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície poskytujeme v celom okrese Prievidza:

Hav├írie vody s├║ ne├║prosn├ę a neznes├║ odklad – presp. minim├ílny, preto profesion├ílne ─Źistenie odpadov poskytujeme NONSTOP.

 • Kvalitn├ę a overen├ę krtkovanie – ─Źistenie odpadov v Prievidzi
Ak├ę typy profesion├ílneho krtkovania poskytujeme?

Sme ┼ípecializovan├í firma na profesion├ílne ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície. Disponujeme komplexn├Żm vybaven├şm na v┼íetky typy potrub├ş – od t├Żch najmen┼í├şch a┼ż po tie najv├Ą─Ź┼íie.

 1. Pre mechanick├ę ─Źistenie odpadov – krtkovanie pou┼ż├şvame ┼ípir├ílu poh├í┼łan├║ motorom, ktor├í odstr├íni ka┼żd├Ż n├ínos a ne─Źistoty v upchatom odpadovom potrub├ş s priemerom od DN 32 a┼ż DN 125, s 90 stup┼łov├Żmi kolenami. Krtkovanie ┼ípir├ílou je ide├ílne pre ─Źistenie men┼í├şch priemerov Elektromechanick├ę ─Źistenie kanaliz├ície sa pou┼ż├şva najm├Ą na ─Źistenie odtokov├ęho potrubia v interi├ęri bytov├Żch a rodinn├Żch domov, kde je riziko, ┼że sa vyplavia spla┼íky v pr├şpade hydro─Źistenia. Na krtkovanie odtoku ┼ípir├ílou disponujeme v├Żkonn├Żmi zariadeniami: – RIDGID K-45 – RIDGID K-60
 2. ─îistenie kanaliz├ície vysok├Żm tlakom patr├ş medzi najefekt├şvnej┼í├ş sp├┤sob ├║dr┼żby kanaliz├ície. Vysokotlakov├í tryska nielen┼że prer├í┼ża ne─Źistoty v potrub├ş, ale z├írove┼ł ─Źist├ş steny potrubia od mastnoty a usaden├şn a t├Żm prispieva k bezprobl├ęmov├ęmu chodu kanaliz├ície a predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą. Na vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície pou┼ż├şvame najmodernej┼íiu techniku RIONDED URBANJET s tlakom 200 barov a prietokom 60L/min. V├Żsok├Ż v├Żkon tejto ─Źisti─Źky zaru─Ź├ş dokonal├ę vy─Źistenia ka┼żd├ęho kanaliza─Źn├ęho potrubia. Ak je potrubie pravidelne udr┼żiavan├ę, v├Żrazne mu t├Żm predl┼żujete ┼żivotnos┼ą. 3. Ak s├║ v kanaliz├ícii ve─żmi tvrd├ę usadeniny – napr. prerasten├ę korene, malta, bet├│n, mo─Źov├Ż kame┼ł a podobne – disponujeme fr├ęzovac├şmi hlavicami. Fr├ęzovanie potrubia m├┤┼żme robi┼ą elektromechanickou met├│dou aj vysokotlakovou.
Ko─żko stoj├ş u n├ís krtkovanie - ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície a pre─Źo je u n├ís z├íruka na odveden├║ pr├ícu?

Cena za krtkovanie sa dopredu ur─Źi┼ą ned├í. Nako─żko upch├ívky m├┤┼żu by┼ą v 2 metroch ale aj v 50. Ka┼żd├Ż kanaliza─Źn├Ż syst├ęm je in├Ż – preto nevieme presne ur─Źi┼ą cenu. Orienta─Źn├║ cenu V├ím vieme poveda┼ą a┼ż po obozn├ímen├ş sa so z├íkladn├Żmi inform├íciami o probl├ęme. M├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą na maxim├ílnu kvalitu krtkovanie – samozrejme za ve─żmi v├Żhodn├ę ceny. Na┼íim cie─żom je v┼żdy v prvom rade to, aby bol z├íkazn├şk ─Źo najviac spokojn├Ż.

Bonusom je u n├ís z├íruka na ─Źistenie odpadov – krtkovanie. S nami si budete 100% ist├ş, ┼że po na┼íom z├ísahu, bude Va┼ía kanaliz├ícia pracova┼ą spr├ívne.

You are here: