Krtkovanie Nové Mesto nad Váhom - čistenie odpadov a kanalizácie

Sme  overená firma na krtkovanie – profesionálne čistenie (prepchávanie) upchatých odpadov a kanalizácie v Novom Meste nad Váhom za výhodné ceny. Na čistenie potrubia poskytujeme záruku.

Prepchávanie odpadov

Krtkovanie - čistenie a prepchávanie upchatých odpadov a potrubia kanalizácie profesionálnou technikou za výhodné ceny.

Monitoring potrubia

Kamerová kontrola odpadu špičkovými inšpekčnými kamerami. Kamerové skúšky potrubia odhalia každý problém.

Trasovanie potrubia

Trasovanie a lokalizácia potrubia zistí kde je presne uložené a vyhnete sa zbytočným nákladom. Zmapujeme uloženie kanalizácie

Krtkovanie - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie od nás je tá najlepšia voľba

Ponúkame rýchly zásah, riešenie problémov a poradenstvo. Naši zamestnanci prácu vykonávajú s maximálnym nasadením a priateľským vystupovaním k spokojnosti zákazníka. Máme bohaté dlhoročné skúsenosti. Cenu dopredu dohodneme so zákazníkom a je prispôsobená množstvu odvedenej práce.

 • Disponujeme modernou profi technikou či už na krtkovanie alebo monitoring a lokalizáciu kanalizácie.
 • Kvalitu nášho čistenia dokazujú aj reálne recenzie našich spokojných zákazníkov.

Informácie k mimoriadnej situácii s COVID 19

Pracujeme v normálnom režime aj v dnešnej mimoriadnej situácii. Aby ste nemali obavy o svoje zdravie – samozrejmosťou pre nás je dodržiavanie prísnych hygienických opatrení.

Krtkovanie - čisteni upchatých odpadov a kanalizácie a ostatné služby poskytujeme v Novom Meste nad Váhom a okolí

Beckov, Bošáca, Brunovce, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Častkovce, Dolné Srnie, Haluzice, Horná Streda, Hôrka nad Váhom, Hrádok, Hrachovište, Kálnica, Kočovce, Lubina, Lúka, Modrová, Modrovka, Moravské Lieskové, Nová Bošáca, Nová Lehota, Nová Ves nad Váhom, Očkov, Pobedim, Podolie, Potvorice, Považany, Stará Lehota, Trenčianske Bohuslavice, Vaďovce, Višňové, Zemianske Podhradie

Elektromechanické krtkovanie upchatého odtokového potrubia

Elektromechanické krtkovanie - čistenie odpadov - prepchávanie odtokového potrubia

 • Elektromechanické prepchávanie odpadov
 • Účinné čistenie štandartných odtokov

Pre mechanické čistenie odpadov – krtkovanie používame špirálu poháňanú motorom, ktorá odstráni každý nános a nečistoty v upchatom odpadovom potrubí s priemerom od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami. Krtkovanie špirálou je ideálne pre čistenie menších priemerov

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa používa najmä na čistenie odtokového potrubia v interiéri bytových a rodinných domov, kde je riziko, že sa vyplavia splašky v prípade hydročistenia.

Na krtkovanie odtoku špirálou disponujeme výkonnými zariadeniami:

Prístroje na elektromechanické krtkovanie:

 • RIDGID K-45
 • RIDGID K-60

Krtkovanie – čistenie kanalizácie vysokým tlakom

 • Vysokotlakové krtkovanie – čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom patrí medzi najefektívnejší spôsob údržby kanalizácie.

Vysokotlaková tryska nielenže preráža nečistoty v potrubí, ale zároveň čistí steny potrubia od mastnoty a usadenín a tým prispieva k bezproblémovému chodu kanalizácie a predlžuje jej životnosť.

Na vysokotlakové čistenie kanalizácie používame najmodernejšiu techniku RIONDED URBANJET s tlakom 200 barov a prietokom 60L/min. Výsoký výkon tejto čističky zaručí dokonalé vyčistenia každého kanalizačného potrubia. Ak je potrubie pravidelne udržiavané, výrazne mu tým predlžujete životnosť.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydročistenie

Prekrtkujeme - prečistíme - prepcháme :

Domové prípojky kanalizácie, bytové stupačky, výlevky, umývadlá, WC, pisoáre, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, guličky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, prečkové sifóny, odtokové prípojky, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia, dažďové zvody a iné.

Krtkovanie - čistenie odpadov, monitoring, lokalizáciu a trasovanie potrubia poskytujeme pre:

Užívateľov rodinných domov, bytov, bytovky, bytové spoločenstvá, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, hotely, bary, penzióny, privátne ubytovania, záhradníctva, nemocnice, ubytovne, školy, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, športové zariadenia, kaderníctva, obce, mestá, samosprávy, štátne inštitúcie a pod.

Inštalatérske práce v Novom Meste nad Váhom

Okrem krtkovania ponúkame komplexné inštalatérske práce v Novom Meste nad Váhom a okolí. Opravíme, vymeníme: WC – výmena nádržky, splachovačov, Geberitov, napúšťacích mechanizmov. Batérie – montáž, oprava, výmena sifónov, výmena ventilov, výmena prívodných hadíc

Napájanie spotrebičov na vodu a odpad. 

 

Spotrebiče neopravujeme !

Aká je cena za krtkovanie - prepchávanie odpadov ?

 • Cena pre zákazníka sa skladá z poplatku za výjazd a ceny za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál.
 • Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

   

Nenavyšujeme cenu o zbytočné poplatky!

Platba kartou za krtkovanie
Platba pohodlne kartou

U nás môžete zaplatiť pohodlne aj kartou. Aj v dnešnej mimoriadnej situácii je lepšie platiť bezhotovostne

Recenzie našich spokojných zákazníkov

Krtkovanie Nové Mesto nad Váhom

čistenie - prepchávanie upchatých odpadov a kanalizácií profesionálnou technikou - Lacno & Kvalitne | NONSTOP 365 dní v roku. | Nové Mesto nad Váhom a okolie
Záruka

Máte problém s upchatým odpadom v Novom Meste nad Váhom? Napíšte nám - ozveme sa čo najskôr.

FAQ - Krtkovanie Nové Mesto nad Váhom ( Často kladené otázky )

Čo je to krtkovanie?

Krtkovanie je v slovenčine slangové pomenovanie pre profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácií.

V niektorých končínách sa nazýva aj prepchávanie odpadov alebo prebíjanie odpadov.

Kde poskytujeme krtkovanie?

Krtkovanie – čistenie upchatých odpadov a kanalizácie poskytujeme v celom okrese Nové Mesto nad Váhom:

Havárie vody sú neúprosné a neznesú odklad – presp. minimálny, preto profesionálne čistenie odpadov poskytujeme NONSTOP.

Aké typy profesionálneho krtkovania poskytujeme?

Sme špecializovaná firma na profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácie. Disponujeme komplexným vybavením na všetky typy potrubí – od tých najmenších až po tie najväčšie.

 1. Pre mechanické čistenie odpadov – krtkovanie používame špirálu poháňanú motorom, ktorá odstráni každý nános a nečistoty v upchatom odpadovom potrubí s priemerom od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami. Krtkovanie špirálou je ideálne pre čistenie menších priemerov Elektromechanické čistenie kanalizácie sa používa najmä na čistenie odtokového potrubia v interiéri bytových a rodinných domov, kde je riziko, že sa vyplavia splašky v prípade hydročistenia. Na krtkovanie odtoku špirálou disponujeme výkonnými zariadeniami: – RIDGID K-45 – RIDGID K-60
 2. Čistenie kanalizácie vysokým tlakom patrí medzi najefektívnejší spôsob údržby kanalizácie. Vysokotlaková tryska nielenže preráža nečistoty v potrubí, ale zároveň čistí steny potrubia od mastnoty a usadenín a tým prispieva k bezproblémovému chodu kanalizácie a predlžuje jej životnosť. Na vysokotlakové čistenie kanalizácie používame najmodernejšiu techniku RIONDED URBANJET s tlakom 200 barov a prietokom 60L/min. Výsoký výkon tejto čističky zaručí dokonalé vyčistenia každého kanalizačného potrubia. Ak je potrubie pravidelne udržiavané, výrazne mu tým predlžujete životnosť. 3. Ak sú v kanalizácii veľmi tvrdé usadeniny – napr. prerastené korene, malta, betón, močový kameň a podobne – disponujeme frézovacími hlavicami. Frézovanie potrubia môžme robiť elektromechanickou metódou aj vysokotlakovou.
Koľko stojí u nás krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie a prečo je u nás záruka na odvedenú prácu?

Cena za krtkovanie sa dopredu určiť nedá. Nakoľko upchávky môžu byť v 2 metroch ale aj v 50. Každý kanalizačný systém je iný – preto nevieme presne určiť cenu. Orientačnú cenu Vám vieme povedať až po oboznámení sa so základnými informáciami o probléme. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu kvalitu krtkovanie – samozrejme za veľmi výhodné ceny. Našim cieľom je vždy v prvom rade to, aby bol zákazník čo najviac spokojný.

Bonusom je u nás záruka na čistenie odpadov – krtkovanie. S nami si budete 100% istí, že po našom zásahu, bude Vaša kanalizácia pracovať správne.

You are here: