Krtkovanie odpadov a kanaliz├ície – B├ínovce nad Bebravou

Sme miestna firma na krtkovanie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície v B├ínovciach nad Bebravou

Platba kartou za krtkovanie
Platba pohodlne kartou

U n├ís m├┤┼żete zaplati┼ą pohodlne aj kartou. Aj v dne┼ínej mimoriadnej situ├ícii je lep┼íie plati┼ą bezhotovostne.

─îistenie odpadov

Krtkovanie - ─Źistenie upchat├Żch odpadov a potrubia kanaliz├ície profesion├ílnou technikou za v├Żhodn├ę ceny.

Monitoring potrubia

Kontrola odpadu ┼ípi─Źkov├Żmi kamerami. Kamerov├ę sk├║┼íky potrubia odhalia ka┼żd├Ż probl├ęm. Kamerov├í kontrola potrub├ş za TOP ceny.

Trasovanie potrubia

Trasovanie a lokaliz├ícia potrubia zist├ş kde je presne ulo┼żen├ę a vyhnete sa zbyto─Źn├Żm n├íkladom na v├Żkopov├ę pr├íce a pod.

Čistenie odpadov a kanalizácie

Krtkovanie potrubia od nás

Pon├║kame r├Żchly z├ísah, rie┼íenie probl├ęmov a poradenstvo. Na┼íi zamestnanci pr├ícu vykon├ívaj├║ s maxim├ílnym nasaden├şm a priate─żsk├Żm vystupovan├şm k spokojnosti z├íkazn├şka. M├íme bohat├ę dlhoro─Źn├ę sk├║senosti. Cenu dopredu dohodneme so z├íkazn├şkom a je prisp├┤soben├í mno┼żstvu odvedenej pr├íce.

 • Disponujeme modernou technikou ─Źi u┼ż na krtkovanie alebo monitoring a lokaliz├íciu potrubia.

Informácie k mimoriadnej situácii s COVID 19

Pracujeme v norm├ílnom re┼żime aj v dne┼ínej mimoriadnej situ├ícii. Aby ste nemali obavy o svoje zdravie – samozrejmos┼ąou pre n├ís je dodr┼żiavanie pr├şsnych hygienick├Żch opatren├ş.

Krtkovanie B├ínovce nad Bebravou - ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície v B├ínovciach nad Bebravou - ─îistenie upchatej kanaliz├ície a odpadov├ęho potrubia

Krtkovanie a v┼íetky na┼íe slu┼żby poskytujeme v okrese B├ínovce nad Bebravou

Bor─Źany, Brezolupy, Cimenn├í, ─îierna, Lehota, De┼żerice, Doln├ę Na┼ítice, Dubni─Źka, Dvorec, Hal├í─Źovce, Horn├ę Na┼ítice, Chud├í, Lehota, Kr├ísna Ves, K┼íinn├í, Libichava, ─Żutov, Mal├í Hradn├í, Mal├ę Hoste, Miezgovce, Neda┼íovce, Omastin├í, Otrh├ínky, Pe─Źe┼łany, Podlu┼żany, Pochabany, Pravotice, Prusy, Ruskovce, Rybany, Slatina nad Bebravou, Slatinka nad Bebravou, ┼á├şpkov, ┼ái┼íov, Timoradza, Trebichava, Uhrovec, Uhrovsk├ę Podhradie, Ve─żk├ę Dr┼żkovce, Ve─żk├ę Hoste, Ve─żk├ę Chlievany, Vyso─Źany, Zlatn├şky, ┼Żitn├í-Radi┼ía

Elektromechanick├ę krtkovanie upchat├ęho odtokov├ęho potrubia

Elektromechanick├ę - odtokov├ęho potrubia

 • Elektromechanick├ę prepch├ívanie odpadov
 • ├Ü─Źinn├ę krtkovanie ┼ítandartn├Żch odtokov

Pre mechanick├ę ─Źistenie odpadov – krtkovanie pou┼ż├şvame ┼ípir├ílu poh├í┼łan├║ motorom, ktor├í odstr├íni ka┼żd├Ż n├ínos a ne─Źistoty v upchatom odpadovom potrub├ş s priemerom od DN 32 a┼ż DN 125, s 90 stup┼łov├Żmi kolenami. Krtkovanie ┼ípir├ílou je ide├ílne pre ─Źistenie men┼í├şch priemerov

Elektromechanick├ę ─Źistenie kanaliz├ície sa pou┼ż├şva najm├Ą na ─Źistenie odtokov├ęho potrubia v interi├ęri bytov├Żch a rodinn├Żch domov, kde je riziko, ┼że sa vyplavia spla┼íky v pr├şpade hydro─Źistenia.

Hydro─Źistenie kanaliz├ície

 • Vysokotlakov├ę krtkovanie – ─Źistenie kanaliz├ície

─îistenie kanaliz├ície vysok├Żm tlakom patr├ş medzi najefekt├şvnej┼í├ş sp├┤sob ├║dr┼żby kanaliz├ície.

Vysokotlakov├í tryska nielen┼że prer├í┼ża ne─Źistoty v potrub├ş, ale z├írove┼ł ─Źist├ş steny potrubia od mastnoty a usaden├şn a t├Żm prispieva k bezprobl├ęmov├ęmu chodu kanaliz├ície a predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą.

Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície - hydro─Źistenie
 • Prekrtkujeme – pre─Źist├şme

domov├ę pr├şpojky kanaliz├ície, bytov├ę stupa─Źky, v├Żlevky, um├Żvadl├í, WC, piso├íre, kuchynsk├Ż drez, va┼łu, sprchov├Ż k├║t, guli─Źky, kanaliza─Źn├ę vpuste, rev├şzne ┼íachty, pre─Źkov├ę sif├│ny, odtokov├ę pr├şpojky, le┼żat├ę ale aj zvisl├ę kanaliza─Źn├ę potrubia, da┼ż─Ćov├ę zvody a┬áin├ę.

 • Krtkovanie – ─Źistenie odpadov, monitoring, lokaliz├íciu a trasovanie potrubia poskytujeme pre:

U┼ż├şvate─żov rodinn├Żch domov, bytov, bytovky, bytov├ę spolo─Źenstv├í, n├íkupn├ę centr├í, logistick├ę parky, re┼ítaur├ície, hotely, bary, penzi├│ny, priv├ítne ubytovania, z├íhradn├şctva, nemocnice, ubytovne, ┼íkoly, priemyseln├ę objekty, zariadenia pre seniorov, ┼íportov├ę zariadenia, kadern├şctva, obce, mest├í, samospr├ívy, ┼ít├ítne in┼ítit├║cie a pod.

In┼ítalat├ęrske pr├íce

Okrem krtkovania pon├║kame komplexn├ę in┼ítalat├ęrske pr├íce v B├ínovciach nad Bebravou a okol├ş.Oprav├şme, vymen├şme: WC – v├Żmena n├ídr┼żky, splachova─Źov, Geberitov, nap├║┼í┼ąac├şch mechanizmov. Bat├ęrie – mont├í┼ż, oprava, v├Żmena sif├│nov, v├Żmena ventilov, v├Żmena pr├şvodn├Żch had├şc

Nap├íjanie spotrebi─Źov na vodu a odpad. Pra─Źky neopravujeme

Aká je cena za krtkovanie ?

 • Cena pre z├íkazn├şka sa sklad├í z poplatku za v├Żjazd a ceny za vykonan├║ pr├ícu + v pr├şpade potreby ceny za materi├íl.
 • Ceny sa ur─Źuj├║ na mieste, po obhliadke a po dohode so z├íkazn├şkom.
 • Nenavy┼íujeme cenu o zbyto─Źn├ę poplatky!

Ako pracujeme pri krtkovan├ş, monitoringu a trasovan├ş ...

Recenzie našich

5,0 21 reviews

 • Avatar Katar├şna Pe─Źitov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred t├Ż┼żd┼łom
  Profesion├ílny pr├şstup, probl├ęm s upchat├Żm odtokom vyrie┼íen├Ż k maxim├ílnej spokojnosti, odpor├║─Źam v┼íetk├Żm, ktor├ş maj├║ probl├ęm s kanaliz├íciou
 • Avatar SECURITY Agency s.r.o. ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred t├Ż┼żd┼łom
  Spo─żahliv├í firma na ─Źistenie odpadov za dobr├ę ceny. Ur─Źite odpor├║─Źame !
 • Avatar Daniela Nociarova ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 2 t├Ż┼żd┼łami
  Krtkovanie Slu┼żby Beckov vrelo odporucam kazdemu, kto potrebuje rychly a profesionalny pristup k problemu. Pi┼íem ako veduca predajne potravin v Lubine a pana mozem vrelo odporucit aj s jeho sluzbami. Velmi prijemne vystupovanie, profesionalny,zodpovedny ÔÇŽ cel├í recenzia a poctivy pristup k praci sa v dnesnej dobe len tak nevidia. Preto nev├íhajte a pri akokolvek probleme s kanaliz├íciou ho kontaktujte. Krtkovaniu zdar, s pozdravom veduca PJ Lubina.
 • Avatar Daniel Svancarik ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 4 mesiacmi
  V├Żborn├í sk├║senos┼ą s firmou r├Żchla a presn├í diagnostika z├ívady kvalitn├í pr├íca m├┤┼żem len doporu─Źi┼ą za na┼íu firmu dt Slovensk├í vyhybkaren
 • Avatar O─żga Nov├í─Źkov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 mesiacmi
  R├Żchla dohoda, profesionalita technick├Żm vybaven├şm a pr├şstupom k probl├ęmu. Je vidie┼ą sk├║senosti, perfektn├í robota, poradenstvo… bola som ve─żmi milo prekvapen├í a s odvedenou pr├ícou i spokojn├í. Ve─żmi ─Ćakujem!
 • Avatar Ka─Źenka N ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  R├Żchle rie┼íenie probl├ęmu s odtokom v skuto─Źne zlom mieste, profesion├ílny pr├şstup, v├Żborn├ę vystupovanie, primeran├í cena, rady do bud├║cna, skuto─Źne, nem├ím, ─Źo vytkn├║┼ą… A ten pocit, ke─Ć ste u┼ż z├║fal├ş, lebo neviete, ─Źo ÔÇŽ cel├í recenzia sa V├ím doma v trubk├ích rob├ş a zrazu pr├şde niekto, kto vie ako a ─Źo robi┼ą a zrazu je po probl├ęme, v podstate do pol hodiny, je na nezaplatenie. E┼íte raz ve─żk├í v─Ćaka a odpor├║─Źam.
 • Avatar Veronika ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 mesiacmi
  Naozaj 24 hodinovy profi servis. V nedelu rano sme zavolali ze mame problem v Piestanoch na byte, za chvilu prisiel mily ochotny pan, ktory okamzite vedel, co robit. Profesionalny pristup na vysokej urovni. Urcite odporucame.
 • Avatar Erika Jur─Źi ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 2 mesiacmi
  Ke─Ć┼że sme mali probl├ęm s upchat├Żm kan├ílom na terase na ┼ítvrtom poschod├ş v Pie┼í┼ąanoch, h─żadala som kontakt na firmu, ktor├í by bola ochotn├í pr├şs┼ą a prepcha┼ą odpadov├║ r├║ru. Sk├║┼íala som zavola┼ą miestnu firmu, ktor├í v┼íak ÔÇŽ cel├í recenzia n├í┼í kan├íl pova┼żovala za nerie┼íite─żn├Ż probl├ęm a radila ─Źisti┼ą ch├ęmiou. Mne to v┼íak nedalo a sk├║┼íala som h─żada┼ą kto by n├ím s t├Żm pomohol nako─żko sa bl├ş┼żia b├║rky. Na┼íla som kontakt na firmu z Nov├ęho mesta ma V├íhom a v telef├│ne mi mil├Ż p├ín ochotne s─ż├║bil ┼że pr├şde a da kan├íl do poriadku. Dohodli sme sa na desiatu hodinu doobeda v nede─żu a ochotne pri┼íiel dokonca e┼íte sk├┤r. Prizn├ím sa mala som obavy ┼że to nep├┤jde, ale p├ín ma ubezpe─Źil, ┼że kan├íl o─Źist├ş. Bolo tam ve─ża n├ínosov od podm├Żvanej dla┼żby, ktor├í v kan├íli urobila poriadnu z├ítku a naozaj som sa pote┼íila ke─Ć po hodine p├ín s ├║smevom povedal, ┼że kan├íl je vy─Źisten├Ż. Tak┼że firmu m├┤┼żem len odpor├║─Źa┼ą. Je naozaj ve─żmi ┼ąa┼żk├ę v tejto dobe natrafi┼ą na ─Źloveka, ktor├Ż sa svojej pr├íci naozaj rozumie a m├í ─żudsk├Ż pr├şstup, je mil├Ż a ├║stretov├Ż a ako povedal, kde in├Ż kon─Źia , oni len za─Ź├şnaj├║. Ja by som to povedala tak, ┼że kde to in├ş vzd├ívaj├║, tam sa t├íto firma nevzd├íva a ┼żiaden probl├ęm nie je nerie┼íite─żn├Ż. Ur─Źite si t├║to firmu zavol├íme ke─Ć bude treba a o tom , ┼że maj├║ prijate─żn├ę ceny hovor├ş za nich v├Żsledok.Odpor├║─Źam t├║to firmu v┼íetk├Żm, ktor├ş h─żadaj├║ kvalitu, rozumn├║ cenu a pr├şjemn├Ż pr├şstup. S├║ skvel├ş. ─Äakujeme.
 • Avatar jan hornacek ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 mesiacmi
  Velmi ochotn├Ż ─Źlovek ,a super praca (takych lud├ş sa malo n├íjde) DIk
 • Avatar Ivana ┼Żiakova ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  Super komunik├ícia po─Źas objedn├ívky slu┼żby. P├ín pri┼íiel na presne dohodnut├Ż ─Źas.
  ─Äakujeme za pomoc. A odpor├║─Źam v┼íetk├Żm ktor├Ż maj├║ probl├ęm s kanaliz├íciou
 • Avatar Branislav Kalinay ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 mesiacmi
  Potrebovali sme pre─Źisti┼ą kanaliz├íciu. ─îistenie bolo naozaj profesion├ílnu za dobr├║ cenu. Odpor├║─Źam!
 • Avatar Henrieta Hanuliakova ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  Profesion├ílny a z├írove┼ł kamar├ítsky pr├şstup, super cena, urobil pr├ícu aj navy┼íe za super cenu. Vrelo odpor├║─Źam!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kontaktujte nás

Radi Vám zodpovieme všetky otázky ....

Havarijn├í slu┼żba VODA

J. Matušku 767/23
957 01 Bánovce nad Bebravou

0940 907 447

Dispe─Źing havarijnej slu┼żby

info.krtkovanie@gmail.com

M├íte ot├ízky o krtkovan├ş - nap├ş┼íte n├ím.

Krtkovanie - ─Źistenie odpadov v Tren─Źianskom kraji

 

Odosla┼ą

Platba kartou za krtkovanie

Platba pohodlne kartou

U n├ís m├┤┼żete zaplati┼ą pohodlne aj kartou. Aj v dne┼ínej mimoriadnej situ├ícii je lep┼íie plati┼ą bezhotovostne.