Čistenie odpadov

Havarijná služba čistenia upchatých odpadov a potrubia kanalizácie profesionálnou technikou za výhodné ceny.

Monitoring potrubia

Kontrola odpadu špičkovými kamerami. Kamerové skúšky potrubia odhalia každý problém.

Trasovanie potrubia

Trasovanie a lokalizácia potrubia zistí kde je presne uložené a vyhnete sa zbytočným nákladom.

Čistenie odpadov a kanalizácie

Havarijná služba voda v Novom Meste nad Váhom | Expresne & Výhodne

Ponúkame rýchly zásah havarijnej služby, riešenie problémov a poradenstvo. Naši zamestnanci prácu vykonávajú s maximálnym nasadením a priateľským vystupovaním k spokojnosti zákazníka. Máme bohaté dlhoročné skúsenosti s havarijnými stavmi vody a kanalizácie. Cenu dopredu dohodneme so zákazníkom a je prispôsobená množstvu odvedenej práce.

 • Havarijná službu poskytujeme v Novom Meste nad Váhom a okolí
 • Disponujeme modernou technikou či už na krtkovanie alebo monitoring a lokalizáciu potrubia.

Informácie k mimoriadnej situácii s COVID 19

Pracujeme v normálnom režime aj v dnešnej mimoriadnej situácii. Aby ste nemali obavy o svoje zdravie – samozrejmosťou pre nás je dodržiavanie prísnych hygienických opatrení.

Elektromechanické krtkovanie upchatého odtokového potrubia

Elektromechanické - odtokového potrubia

 • Havarijné čistenie odpadov – Elektromechanické prepchávanie odpadov

Pre mechanické čistenie odpadov používame špirálu poháňanú motorom, ktorá odstráni každý nános a nečistoty v upchatom odpadovom potrubí s priemerom od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami. Krtkovanie špirálou je ideálne pre čistenie menších priemerov

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa používa najmä na čistenie odtokového potrubia v interiéri bytových a rodinných domov, kde je riziko, že sa vyplavia splašky v prípade hydročistenia.

Hydročistenie kanalizácie

 • Havarijné čistenie kanalizácie – Vysokotlakové krtkovanie – čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom patrí medzi najefektívnejší spôsob údržby kanalizácie.

Vysokotlaková tryska nielenže preráža nečistoty v potrubí, ale zároveň čistí steny potrubia od mastnoty a usadenín a tým prispieva k bezproblémovému chodu kanalizácie a predlžuje jej životnosť.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydročistenie
 • Prekrtkujeme – prečistíme

domové prípojky kanalizácie, bytové stupačky, výlevky, umývadlá, WC, pisoáre, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, guličky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, prečkové sifóny, odtokové prípojky, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia, dažďové zvody a iné.

 • Havarijnú službu poskytujeme pre:

Užívateľov rodinných domov, bytov, bytovky, bytové spoločenstvá, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, hotely, bary, penzióny, privátne ubytovania, záhradníctva, nemocnice, ubytovne, školy, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, športové zariadenia, kaderníctva, obce, mestá, samosprávy, štátne inštitúcie a pod.

Havarijná služba VODA a KANALIZÁCIA v Novom Meste nad Váhom

Opravíme, vymeníme: WC – výmena nádržky, splachovačov, Geberitov, napúšťacích mechanizmov. Batérie – montáž, oprava, výmena sifónov, výmena ventilov, výmena prívodných hadíc

Napájanie spotrebičov na vodu a odpad. Pračky neopravujeme

Cenník havarijnej služby

 • Cena pre zákazníka sa skladá z poplatku za výjazd a ceny za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál.
 • Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.
 • Nenavyšujeme cenu o zbytočné poplatky!

Ako pracujeme pri krtkovaní, monitoringu a trasovaní ...

Krtkovanie poskytujeme v Trenčianskom kraji

Beckov, Bošáca, Brunovce, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Častkovce, Dolné Srnie, Haluzice, Horná Streda, Hôrka nad Váhom, Hrádok, Hrachovište, Kálnica, Kočovce, Lubina, Lúka, Modrová, Modrovka, Moravské Lieskové, Nová Bošáca, Nová Lehota, Nová Ves nad Váhom, Očkov, Pobedim, Podolie, Potvorice, Považany, Stará Lehota, Trenčianske Bohuslavice, Vaďovce, Višňové, Zemianske Podhradie

Recenzie našich

5,0 21 reviews

 • Avatar Katarína Pečitová ★★★★★ pred týždňom
  Profesionálny prístup, problém s upchatým odtokom vyriešený k maximálnej spokojnosti, odporúčam všetkým, ktorí majú problém s kanalizáciou
 • Avatar SECURITY Agency s.r.o. ★★★★★ pred týždňom
  Spoľahlivá firma na čistenie odpadov za dobré ceny. Určite odporúčame !
 • Avatar Daniela Nociarova ★★★★★ pred 2 týždňami
  Krtkovanie Služby Beckov vrelo odporucam kazdemu, kto potrebuje rychly a profesionalny pristup k problemu. Pišem ako veduca predajne potravin v Lubine a pana mozem vrelo odporucit aj s jeho sluzbami. Velmi prijemne vystupovanie, profesionalny,zodpovedny … celá recenzia a poctivy pristup k praci sa v dnesnej dobe len tak nevidia. Preto neváhajte a pri akokolvek probleme s kanalizáciou ho kontaktujte. Krtkovaniu zdar, s pozdravom veduca PJ Lubina.
 • Avatar Daniel Svancarik ★★★★★ pred 4 mesiacmi
  Výborná skúsenosť s firmou rýchla a presná diagnostika závady kvalitná práca môžem len doporučiť za našu firmu dt Slovenská vyhybkaren
 • Avatar Oľga Nováčková ★★★★★ pred 3 mesiacmi
  Rýchla dohoda, profesionalita technickým vybavením a prístupom k problému. Je vidieť skúsenosti, perfektná robota, poradenstvo… bola som veľmi milo prekvapená a s odvedenou prácou i spokojná. Veľmi ďakujem!
 • Avatar Kačenka N ★★★★★ pred mesiacom
  Rýchle riešenie problému s odtokom v skutočne zlom mieste, profesionálny prístup, výborné vystupovanie, primeraná cena, rady do budúcna, skutočne, nemám, čo vytknúť… A ten pocit, keď ste už zúfalí, lebo neviete, čo … celá recenzia sa Vám doma v trubkách robí a zrazu príde niekto, kto vie ako a čo robiť a zrazu je po probléme, v podstate do pol hodiny, je na nezaplatenie. Ešte raz veľká vďaka a odporúčam.
 • Avatar Veronika ★★★★★ pred 3 mesiacmi
  Naozaj 24 hodinovy profi servis. V nedelu rano sme zavolali ze mame problem v Piestanoch na byte, za chvilu prisiel mily ochotny pan, ktory okamzite vedel, co robit. Profesionalny pristup na vysokej urovni. Urcite odporucame.
 • Avatar Erika Jurči ★★★★★ pred 2 mesiacmi
  Keďže sme mali problém s upchatým kanálom na terase na štvrtom poschodí v Piešťanoch, hľadala som kontakt na firmu, ktorá by bola ochotná prísť a prepchať odpadovú rúru. Skúšala som zavolať miestnu firmu, ktorá však … celá recenzia náš kanál považovala za neriešiteľný problém a radila čistiť chémiou. Mne to však nedalo a skúšala som hľadať kto by nám s tým pomohol nakoľko sa blížia búrky. Našla som kontakt na firmu z Nového mesta ma Váhom a v telefóne mi milý pán ochotne sľúbil že príde a da kanál do poriadku. Dohodli sme sa na desiatu hodinu doobeda v nedeľu a ochotne prišiel dokonca ešte skôr. Priznám sa mala som obavy že to nepôjde, ale pán ma ubezpečil, že kanál očistí. Bolo tam veľa nánosov od podmývanej dlažby, ktorá v kanáli urobila poriadnu zátku a naozaj som sa potešila keď po hodine pán s úsmevom povedal, že kanál je vyčistený. Takže firmu môžem len odporúčať. Je naozaj veľmi ťažké v tejto dobe natrafiť na človeka, ktorý sa svojej práci naozaj rozumie a má ľudský prístup, je milý a ústretový a ako povedal, kde iný končia , oni len začínajú. Ja by som to povedala tak, že kde to iní vzdávajú, tam sa táto firma nevzdáva a žiaden problém nie je neriešiteľný. Určite si túto firmu zavoláme keď bude treba a o tom , že majú prijateľné ceny hovorí za nich výsledok.Odporúčam túto firmu všetkým, ktorí hľadajú kvalitu, rozumnú cenu a príjemný prístup. Sú skvelí. Ďakujeme.
 • Avatar jan hornacek ★★★★★ pred 3 mesiacmi
  Velmi ochotný človek ,a super praca (takych ludí sa malo nájde) DIk
 • Avatar Ivana Žiakova ★★★★★ pred mesiacom
  Super komunikácia počas objednávky služby. Pán prišiel na presne dohodnutý čas.
  Ďakujeme za pomoc. A odporúčam všetkým ktorý majú problém s kanalizáciou
 • Avatar Branislav Kalinay ★★★★★ pred 3 mesiacmi
  Potrebovali sme prečistiť kanalizáciu. Čistenie bolo naozaj profesionálnu za dobrú cenu. Odporúčam!
 • Avatar Henrieta Hanuliakova ★★★★★ pred mesiacom
  Profesionálny a zároveň kamarátsky prístup, super cena, urobil prácu aj navyše za super cenu. Vrelo odporúčam!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kontaktujte nás

Radi Vám zodpovieme všetky otázky ....

Havarijná služba Nonstop

Pracujeme NONSTOP 24/7.

0940 907 447

Dispečing havarijnej služby

info.krtkovanie@gmail.com

Máte otázky o krtkovaní - napíšte nám.

Krtkovanie – AGK | Rozvadze 452 | 913 01 Trenčianske Stankovce

Krtkovanie - čistenie odpadov v Trenčianskom kraji

 

Odoslať

Platba kartou za krtkovanie

Platba pohodlne kartou

U nás môžete zaplatiť pohodlne aj kartou. Aj v dnešnej mimoriadnej situácii je lepšie platiť bezhotovostne.